Noclegi
ul. Wojska Polskiego 17
34-100 Wadowice
tel. +48 880 400 402
email: rezerwacje@podhalanin.pl
strona www: https://podhalanin.pl

Malownicza okolica w Paśmie Pogórza Karpackiego, idealna dla miłośników aktywnego wypoczynku, pełna szlaków rowerowych, turystycznych, z bogatą bazą noclegową i gastronomiczną, a także sąsiedztwo najpiękniejszych miejsc południowej Polski, dobra dostępność komunikacyjna to niewątpliwie duże atuty Ośrodka „Podhalanin" usytuowanego w znanych na całym świecie Wadowicach - mieście Jana Pawła II. Od centrum miasta dzieli nas zaledwie 5 minutowy spacer. 

Nasi Goście mają do dyspozycji: komfortowo wyposażone pokoje, sale wykładowe, parking, stadninę koni z ujeżdżalnią, boisko sportowe. Zróżnicowany standard pokoi pozwoli zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Dysponujemy dwoma salami bankietowymi, odpowiednio przystosowanymi do organizowania wszelkich uroczystości i imprez okolicznościowych - bankietów, przyjęć, komunii, styp. Oferujemy również usługi związane z przewozem osób – do dyspozycji naszych Gości samochód 7 osobowym, transport po wcześniejszych ustaleniach.

Obszerny teren, na którym znajduje się obiekt stwarza wiele możliwości. W lecie organizujemy grilla oraz wieczorki z muzyką góralską na żywo, a zimą kuligi z pochodniami zakończone ogniskiem z "grzańcem podhalańskim". 

Do Państwa dyspozycji oddajemy następujące pokoje:

- pokoje typu Standard - 4, 5, 8 - osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV, Standard Plus - 2, 3, 4 - osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV, o podwyższonym standardzie,
Apartamenty (w trakcie realizacji),
Sale konferencyjne: rzutnik, ekran,
Restauracja (w trakcie realizacji).

Nowoczesne wyposażenie i panująca tutaj przyjemna atmosfera sprawiają, że jest to idealne miejsce noclegowe zarówno dla rodzin jak i gości indywidualnych. Organizatorom spotkań o charakterze biznesowym zapewniamy profesjonalną obsługę szkoleń, oraz imprez towarzyskich dla uczestników, które zintegrują grupę i uatrakcyjnią pobyt. Oferujemy tanie i smaczne posiłki dla grup zorganizowanych oraz noclegi w przystępnej cenie.

Zapraszamy.


ul. Wojska Polskiego 17,34-100 Wadowice" data-height="350">