Orange Apartament
Plac Obrońców Westerplatte 2
34-100 Wadowice
tel. + 48 600 341 323
email: apartamentorange@gmail.com
strona www: https://poland-stay.com/pl/o/orange-apartament,4ncfd.html

Obiekt Orange Apartament położony jest  300 metrów od centrum Wadowic. Dysponuje trzema w pełni wyposażonymi apartamentami : 2, 4 i 6–osobowymi. Właściciele  obsługują gości  w 6 językach: niemieckim, angielskim, francuskim, holenderskim, polskim  i rosyjskim. We wszystkich opcjach zakwaterowania znajduje się aneks kuchenny z jadalnią oraz pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, czajnikiem i płytą kuchenną, WiFi. Dostępny jest też ogród  oraz prywatny parking. Niektóre opcje zakwaterowania mają część wypoczynkową lub balkon.

Mieszkając  blisko centrum, będziecie Państwo mogli odkrywać Wadowice pieszo lub cenioną przez najmłodszych turystów kolejką. Możesz odwiedzić Dom Rodzinny Jana Pawła II, który znajduje się tuż obok Bazyliki na głównym placu i skosztować słynnego ciasta „Kremówka” w jednej z wielu kawiarni. Okolice Wadowic też warte są uwagi.

Znajdują się tu liczne parki rozrywki dla młodszych i starszych: Energylandia (16km, 20min) Dinozatorland (13km, 15min) Inwałd Park (7km, 10min) Park Miniatur (7km, 10min). Miłośnicy przyrody będą mieli okazję wybrać się na piesze wędrówki, a także na przejażdżki rowerowe. Możecie odwiedzić jedno z najważniejszych miejsc pielgrzymkowych w Polsce - Kalwarię Zebrzydowską (15km, 20min) oraz wioskę w stylu galicyjskim - Lanckoronę (23km, 30min). Muzeów Auschwitz i miasto Oświęcim znajdują się 35 km od Wadowic. Dojazd  z Wadowic do Krakowa  zajmuje 1 godzinę. Warto tam zwiedzić stare miasto, dzielnicę żydowską i zamek na Wawelu.

Orange Apartament
Plac Obrońców Westerplatte 2
34-100 Wadowice
tel. 600 341 323
e-mail:@apartamentorange@gmail.com
www: poland-stay.com/pl