Wianki nad Skawą w Wadowicach

Wianki nad Skawą w Wadowicach

Już po raz drugi Wianki nad Skawą będziemy grać z RMF MAXX! Kto i o której zaśpiewa dla Was 21 czerwca na wadowickich Bulwarach?

W Wadowicach szykuje się kolejna Impreza na Maxxa. Specjalnie na zakończenie roku szkolnego zaprosiliśmy artystów znanych doskonale tym, którzy 21 czerwca odbiorą świadectwa!

Wianki nad Skawą to impreza organizowana przez Urząd Miejski w Wadowicach dla wszystkich uczniów dokładnie w dzień zakończenia roku szkolnego. Impreza z roku na rok się rozrasta i cieszy popularnością nie tylko wśród dzieci i młodzieży!

W ubiegłym roku po raz pierwszy zagraliśmy ją z RMF MAXX. Zaśpiewała wtedy na naszej scenie Margaret, ale serca wadowickiej publiczności skradł Smolasty. Jak będzie tym razem?

Wydarzenie rozpoczynamy na Bulwarach nad Skawą 21 czerwca (piątek) o godzinie 16.00. Tradycyjnie zapraszamy całe rodziny na warsztaty z wicia wianków. Będą również dmuchańce oraz animacje dla dzieci. Niezapomniane wrażenia dostarczy również Holi Święto Kolorów, a pamiątkowe zdjęcia zrobicie zupełnie za darmo w magicznej fotobudce. Oczywiście nie zabraknie też strefy gastronomicznej, bo impreza będzie trwała długo!

Gmina Wadowice wraz ze Stowarzyszeniem ALPS Wadowice zaprasza wszystkich chętnych do Turnieju w Plażówkę o Puchar Burmistrza Wadowic. Od godzinie 12.30 rozpoczną się rozgrywki dla dzieci, a od godziny 16.00 grają dorośli. Udział jest bezpłatny, a dla najlepszych zespołów przewidziano puchary i nagrody. Szczegóły dotyczące turnieju uzyskacie dzwoniąc pod numer 512 448 952.

Koncerty zaczynamy już od godziny 18.00! Wtedy na dużej scenie wystąpi znany już Wam „Mądry”. Oskar Mądracki, bo tak nazywa się pochodzący z Kalwarii Zebrzydowskiej artysta, to nasze ubiegłoroczne odkrycie! O godzinie 19.00 wystąpi ta, o którą najczęściej nas pytacie, czyli najpopularniejsza obecnie śpiewająca influencerka – Julia Żugaj. O 20.30 będzie Kraksa z Bryską oraz wiele innych topowych utworów tej artystki młodego pokolenia. Zwieńczenie wieczoru to koncert Darii Marx, artystki, której utwory podbijają listy przebojów, bo kto nie zna jej „Love Blind” czy „Paranoia”. Wokalistka wejdzie na wadowicką scenę o godzinie 22.00.

Zapraszamy gorąco na Imprezę na Maxxa z Wiankami nad Skawą!

Bulwary nad Skawą w Wadowicach
piątek, 21 czerwca 2024 r., godz. 16:00