Ferie z Wadowicką Biblioteką Publiczną

Ferie z Wadowicką Biblioteką Publiczną

Wadowicka Biblioteka zaprasza dzieci na warsztaty literacko–artystyczne, łączące interesującą lekturę z zabawami i zajęciami plastycznymi. Przygotujcie się na niezapomnianą przygodę, pełną zabawy i pracy twórczej.

Pierwsze zajęcia startują już 12 lutego. Z okazji zbliżających się Walentynek stworzymy wówczas magiczne kartki i urocze upominki walentynkowe! Będzie to wyjątkowa okazja, by wyrazić swoje uczucia w niepowtarzalny sposób, korzystając z własnych pomysłów i talentów. W czwartek 15 lutego przygotowaliśmy z kolei coś dla miłośników sztuki japońskiej – warsztaty mangi. Razem odkryjemy tajniki rysowania postaci i stworzymy niesamowite historie. Natomiast jeśli jesteście fanami gier planszowych, to mamy dla Was niespodziankę! W poniedziałek 19 lutego zapraszamy na zajęcia z grami planszowymi, gdzie czeka na was wiele emocji i strategicznych wyzwań. Będzie dobra zabawa i zdrowa rywalizacja.

Na zakończenie zimowego wypoczynku przygotowaliśmy dla Was warsztaty tworzenia pluszowych misiów (21 lutego). Własnoręcznie stworzone pluszaki to nie tylko doskonała zabawa, ale także wyjątkowa pamiątka, którą każde dziecko będzie mogło zabrać ze sobą do domu.

Wszystkie zajęcia organizowane w Wadowickiej Bibliotece Publicznej są bezpłatne Ze względu na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy. Chęć udziału w zajęciach prosimy zgłaszać telefonicznie (33 8234618) lub osobiście w bibliotece.

Harmonogram spotkań:

  • 12 lutego, godz. 10.00 – Walentynkowy zawrót głowy (od 6 lat)
  • 15 lutego, godz. 10.00 – Warsztaty mangi (od 10 lat)
  • 19 lutego, godz. 10.00 – Zagraj z nami planszówkami! (od 6 lat)
  • 21 lutego, godz. 10.00 – warsztaty „Zrób pluszowego misia” (6 – 8 lat)

Zimowe zajęcia dla dzieci i młodzieży będą również odbywać na nowo otwartej filii w Wysokiej, gdzie młodzi czytelnicy będą mogli uczestniczyć w wielu ciekawych spotkaniach. Szczegółowy program będzie dostępny na stronie Wadowickiej Biblioteki Publicznej oraz bibliotecznym fanpage’u.

Zgoda na udział dziecka w zajęciach – kliknij

Więcej informacji na stronie https://biblioteka.wadowice.pl/