Szlak Karola Wojtyły

Aplikacja ta ułatwia turystom i pielgrzymom poruszanie się pomiędzy obiektami na „Szlaku Karola Wojtyły”. Dzięki nowoczesnej technologii wędrówka pomiędzy 13 miejscami ściśle związanymi z osobą późniejszego papieża św. Jana Pawła II stanie się nie tylko wygodna ale też ciekawa i pouczająca. Wystarczy zbliżyć się do jednego z punktów aby aplikacja wyzwoliła głos lektora o historii tego miejsca. Komunikację pomiędzy obiektami ułatwia mapa określająca ich położenie.

Aplikacja dodatkowo zawiera bogatą galerię zdjęć z wizyt Ojca Świętego w rodzinnym mieście oraz wzmianki o Świętych i Błogosławionych mieszkańcach regionu.

Wszystko to w przejrzystej szacie graficznej, prostej, intuicyjnej nawigacji i w 6 wersjach językowych.

Można ją bezpłatnie pobrać na urządzenia mobilne (smartfony i tablety) i jest dostępna w sklepach Google Play oraz App Store.

punkcie MSIT przy ul. Kościelnej 4 istnieje również możliwość wypożyczenia tabletów wraz z aplikacją mobilną po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod nr +48 33 873 23 65

    

Jak zainstalować?

Wystarczy kliknąć na poniższe banery w zależności od rodzaju systemu zainstalowanego na telefonie i przejść do właściwego sklepu z aplikacjami mobilnymi.

                                          

Aplikację można również pobrać korzystając z poniższego kodu QR:

 

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Europa inwestująca w obszary wiejskie. Działanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 LEADER Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Wadoviana”.

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 – Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.